Hakkımızda

Hakkımızda:

Okan Albayrak 1995 yılında İstanbul Sultanbeyli'de  küçük bir dükkanda Egzozcu Okan olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2005 yılında  Egzozcu Okan Bayrampaşa'da 100 m2 lik bir dükkan'a taşınarak servise burada devam eden Okan Bey 2018'de  oğlu Hakan Albayrak'a firmayı devretmiş ve gelişmekte olan İkitelli ilçesinde  Dolapdere Sanayi  Sitesinde Hakan Egzoz ' u kurmuştur.

Vizyonumuz:

Türkiye genelinde iş potansiyeli düşen tüm Egzozcu meslektaşlarımıza yeni bir kapı açıp ,Partikül/Egr yazılımları ile ilgili eğitimler verip vizyonlarını genişleterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.


MİSYONUMUZ:

Hakan Egzoz Otomotiv Olarak  Otomotiv Servisi sektöründe teknolojiye yaptığımız  yatırımlar ile kesin çözümler üretip  ismimizi duyurmak ve Türkiye geneline bayilikler vermektir.

Hakkımızda

Okan Albayrak 1995 yılında İstanbul Sultanbeyli'de küçük bir dükkanda Egzozcu Okan olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılında Egzozcu Okan Bayrampaşa'da 100 m2 lik bir dükkan'a taşınarak servise burada devam eden Okan Bey 2018'de oğlu Hakan Albayrak'a firmayı devretmiş ve gelişmekte olan İkitelli ilçesinde Dolapdere Sanayi Sitesinde Hakan Egzoz'u kurmuştur.

iLETİŞİM

Adres : Ziya Gökalp, Mahallesi, Dolapdere Sanayi Sitesi 22. Ada D:no: 5, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
Tel : 0532 663 8185
Email : hakanfarukalbayrak@gmail.com
Çalışma Saatleri : Pazartesi ‐ Cumartesi
  08:30 AM ‐ 19:00 PM

Çalıştığımız Markalar

  • Audi
  • Seat
  • Skoda
  • Bmw
  • Jaguar
  • Volvo